sviesoskelias.lt
www.sviesoskelias.lt

Higieninė dantų pasta "Žiznennaja sila" (su bičių pikiu)

Pagal savo sudėtį ši dantų pasta neturi analogų visame pasaulyje ir net pačioje Rusijoje. Skirta burnos priežiūrai.

Ši pasta: efektyviai šalina dantenų uždegiminius procesus ir stabdo kraujavimą; efektyviai šalina dantų apnašas; stabdo bakterijų plitimą ir dauginimąsį burnos ertmėje; atgaivina kvėpavimą; turi antivirusinį, priešuždegiminį ir dezodoruojantį poveikį burnos ertmėje; švelniai poliruoja ir pamaitina dantų emalį kalciu.Įvertinimas: Nėra įvertinimo
Statusas: Yra prekyboje
Kaina: 6.50 €

Šios pastos sudėtyje yra A. Skvorcovo augalinis ekstraktas "Žiznennaja sila", kuris pasižymi dideliu programų kiekiu sveikatai atstatyti. O taip pat labai išradingai parinktas unikalus abrazyvas, kuris savo sudėtimi panašus į dantų emalį. Į šios pastos sudėtį papildomai įvestas bičių pikis, kuris „nurūgština“ kenksmingus procesus, vykstančius organizme.

Ši pasta: efektyviai šalina dantenų uždegiminius procesus ir stabdo kraujavimą; efektyviai šalina dantų apnašas; stabdo bakterijų plitimą ir dauginimąsį burnos ertmėje; atgaivina kvėpavimą; turi antivirusinį, priešuždegiminį ir dezodoruojantį poveikį burnos ertmėje; švelniai poliruoja ir pamaitina dantų emalį kalciu.

Geriausiai veikia naudojant reguliariai.